Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyszukiwarka
Wyszukiwarka na stronie porażka- nie działa. W "FILMY BLU-RAY A-Z" nie widzę wielu filmów, które opisujecie, np. "Bogowie" - muszę je szukać poprzez google, więc jest słabo.
Odpowiedz
Wyszukiwarka google działa dużo lepiej niż ręczne wyszukiwanie, trzeba pamiętać że strona jest robiona przez jedną osobą, poświęcam i tak większość wolnego czasu.
poral.eu
Polski Portal o filmach Blu-ray i 4K Ultra-HD Blu-ray - Twoje źródło wiedzy

Odpowiedz
To, że ta strona jest w ogóle robiona -dziękuję, takie inicjatywy się ceni. Niestety twoja odpowiedź jakby w ogóle nie jest związana z moim postem.
Wyszukiwarka na poral nie działa, w spisie nie ma wszystkich filmów, więc muszę iść na google'a i tam wyszukiwać filmy na poralu. Bez sensu jak dla mnie.
Odpowiedz

Wyszukiwarka działa, jest duża ilość zapytań, która przekracza ilość wyświetlenia pojedynczego filmu.

Nie wiem z jakiej przeglądarki korzystasz ale sprawdziłem na EDGE Chrome i FireFox i wszystko działa ok.
Możliwe że używasz jakiego adblocka więc wina po Twojej stronie.
poral.eu

Odpowiedz
Racja, adblocker w IE blokował. No i "Bogowie" w spisie się pojawili, ale np. "Ostatniej rodziny" brakSmile
Odpowiedz
Wprowadzam zmiany sukcesywnie w nazwie filmu dodając _blu-ray.php W przypadku braku w wyszukiwarce można próbować dopisać _blu-ray.php
Przy okazji umieszczam w spisie alfabetycznym i pozostałych działach.
poral.eu

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości